Často kladené otázky

Pro každého účastníka začíná kemp registrací. Ta se uskuteční v místě daného turnusu. O přesném místě vás budeme informovat v informacích ještě před startem campu.
Více o ubytování se dozvíte zde.
Napište nám e-mail s požadavkem a my se vám budeme snažit vyjít vstříc.
Každá tréninková skupina bude mít svého vedoucího a na trénink budou dohlížet minimálně dva trenéři. 
Po celou dobu campu bude k dispozici osoba pověřená touto činností.
Ano, dle zákona je na všechny akce, které jsou vedeny jako ozdravný pobyt, potřeba osvědčení o zdravotní způsobilosti.
Odhlášení je možné provést skze e-mail na naši adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Storno poplatky se platí, avšak záleží na datumu odhlášení. Více zde.
V ceně kempu je plná penze pro každého účastníka. Tedy snídaně, oběd, večeře a dvakrát svačina. Navíc dětem bude jak na ubytování, tak na sportovištích k dispozici zásoba pitné vody.
Nezapomeňte jej uvést v přihlášce či nám napsat na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Veškerou florbalovou výbavu jako na klubové soustředění, a to zejména dostatečný počet tréninkového vybavení, florbalku (či brankářské vybavení) sálovky i boty na venkovní hry, hygienické potřeby, pantofle, plavky, oblečení na volný čas, sluneční brýle, čepici. 
Neberte si drahé přístroje a cennosti, které během soustředění nevyužijete. Budeme hlavně sportovat a na internet času moc nebude. Stejně tak není potřeba velkých hotovostí. Stačí menší kapesné. 
Samozřejmě, dokonce budou mít brankáři speciálního trenéra, který se postará o růst jejich dovedností.
Ano, i holky se campu mohou zúčastnit. Trénovat budou společně s chlapci a v případě většího počtu přihlášených dívek jim bude přidělana i speciální trenérka.
Každou tréninkovou jednotku povedou minimálně dva zkušení trenéři.
Napište nám a domluvíme se na možnostech. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Pro rodiče je vyhrazen čas zejména na začátku a konci campu, avšak máte-li speciální požadavky - napište nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Vše se dozvíte v informačním e-mailu před startem campu.
Ano, možné to je. Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případně do přihlášky u speciálních požadavků uveďte "ubytování vlastní".
Kontaktujte nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Partneři

  • 1

Nejbližší turnus

Kunratice - 22. - 28. 7. 2018

Litovel - 15. - 21. 7. 2018

 

4player camp

4player Camp je florbalové soustředění pro kluky i holky, jež na sobě chtějí pracovat a zlepšovat se.

Sledujte nás na sociálních sítích:

   

Kontakt

Pro více informací o campu nás kontaktujte:
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.