Jak pumpovat obrovské bicepsy: cvičení a pravidla přibývání na váze

Kluci jdou k houpačce kvůli silným rukou, širokému zadnímu a kostkovému tisku. Přečerpaný muž je pro ženy mnohem zajímavější než typický moderní muž s „kancelářskou“ postavou. Dnes budeme mluvit o tom, jak houpat bicepsy.

Co čelí nově příchozí

Hlavní otázkou pro nováčky je, jak rychle pumpovat bicepsy? Ale jen problémy se dějí rychle! Nějaký pokrok vyžaduje čas. Můžete nalít do svalové farmakologické lék na nějakou dobu, dostanete perfektní tvar. Ale nakonec, pod kůží bude jen elastická hmota, ne sval. A při sebemenším porušení sterility během injekce, místo bicepsu, bude rozsáhlý absces a vše skončí chirurgickým zákrokem.

Svaly nemohou rychle růst, s výjimkou případů silné umělé stimulace. Je to dáno léky, které budou muset neustále sedět a zabíjet vaše tělo.

Proto, když hledáte informace o bicepsu, jak rychle pumpovat tyto svaly atd., Neměli byste věnovat pozornost údajně magickým prostředkům. Je mnohem rozumnější trochu se ochladit a hádat sepostupné, ale kvalitativní zvýšení hmotnosti. Koneckonců chceme nejen zvýšit objem, ale také posílit, že?

Existuje tedy jen jeden způsob, jak dosáhnout našeho cíle - houpat se na vlastní pěst, na maximum s využitím potenciálu svého těla.

Níže uvedené informace přispějí k co nejrychlejšímu růstu bicepsu v přírodních podmínkách. Výhody jsou zřejmé: svaly si po ukončení tříd zachovávají svou velikost a tvar, tělo není poškozeno.

Druhým problémem pro začátečníky je přehodnocení vlastních schopností v počáteční fázi. Kluci jsou ve spěchu, snaží se brát velké váhy na bicepsy. Technika je ztracena, kvalita cvičení je nulová. Průběh se zastaví.

Třetím problémem je nedostatek technologií. V ideálním případě by bylo dobré, kdyby lektor ukázal, jak správně cvičit a následovat vás. Za tímto účelem musíte od něj osobně trénovat. Ale ne každý má tuto příležitost a většina lidí začíná svůj vlastní trénink.

Dalším problémem, na kterém jsme seznam dokončili, je touha získat super obrovské bicepsy - jako špičkové kulturisty. Opakujeme, že tento nadměrný výsledek lze dosáhnout pouze nepřirozenými cestami a každodenním mnohohodinovým cvičením. Jste připraveni žít v posilovně a uklidnit své tělo drogami? Buďme trochu skromnější, jste Hulk.

Chcete-li vyřešit všechny tyto problémy, musíte být trpěliví a naučit se techniku ​​cvičení, zákonům práceposilovna. Pojďme!

Výcvik Biceps

Cvičte bicepsy několikrát týdně. Počet tréninků je dán individuálními charakteristikami vašeho těla. Abychom pochopili tyto charakteristiky, trenér musí s vámi pracovat měsíc, rozhodnout se o nejlepších cvičeních, optimálně přizpůsobit tréninkový program. Tato práce není snadná, proto si vyberte zkušeného a kompetentního kouče.

Nejvíce efektu je dosaženo u většiny lidí, pokud trénujete své bicepsy dvakrát týdně.

Samotný sval biceps nezabírá největší část paže. Významná část objemu padá na triceps (více než polovinu). Vývoj svalu bicepsu zradí rameno stejně mužného reliéfu. Proto otázka, jak pumpovat velké bicepsy, může být zodpovězena vyhýbavě - to není největší sval. Chcete nejen úlevu, ale také objemné ruce - taky houpat tricepsy. A to neznamená, že čerpání bicepsu je zbytečné a zbytečné. Když se vaše ruka stane ještě širší o 2 cm, bude to vypadat velmi působivě zvenčí, přesvědčte se sami.

Je nutné pumpovat bicepsy svalem různými cvičeními, pilně a trpělivě.

Při houpání jakéhokoliv svalu je důležité zaměřit se na pocity v něm. To platí zejména pro začátečníky, kteří stále nevědí, jak správně provádět cvičení. Koneckonců, aby bylo možné lépe a efektivněji pracovat s tělem, musíte sledovat pohyby, dělat všechno vědomě. Po tréninku pak zraníte přesně ty svaly a jejichkteré plánujete trénovat.

Přistupujeme přímo k cvičení.

Soubor cvičení pro flexory ramene

\ t

Jak pumpovat bicepsy?

Barbell

Nejdůležitějšími cvičeními pro bicepsy do hmoty jsou ohýbání paží se vzpěračskou činkou, když stojí a na lavičce Scott. První z nich je navržen tak, aby zvýšil biceps sval v tloušťce, a druhý - udělit více akutní kruhovitost při napětí paže.

Okamžitě upozornit na otázku, a pokud není činka, jak zvýšit biceps bez něj? Nezoufejte, můžete to udělat například s činkami nebo na vodorovné liště.

Je důležité vědět nejen to, jak pumpovat bicepsy na šířku a výšku, ale jak správně vytvořit tréninkový proces. V prvním případě můžete jednoduše strávit čas, aniž byste museli dosáhnout poloviny požadovaného výsledku.

Ohýbací ramena s činkou

\ t
 1. Postavte se rovně, je lepší přitlačit záda k podpěře rámu síly, ale ne proti zdi. Je nutné, aby se vaše lokty trochu vrátily. Stěna v tomto případě je poslední věc, kterou můžete vytáhnout.
 2. Panva, šíje a paty se dotýkají podpory, činka leží před vámi.
 3. Vezměte vzpěračku, zatlačte lokty k tělu, v případě potřeby je zatlačte do tisku, s rukama nataženýma před lokty.
 4. Je lepší držet činku s obráceným uchopením v šířce ramen. Ohněte paže k hrudníku nebo krku, vraťte ji zpět.
  Při zvedání ramene, výdechu a při sestupu se nadechněte.
 5. Pro zvýšení hmotnosti by měly být 4 přístupy provedeny 6krát s maximální váhou pro tento počet opakování.

Výstupy na Scott Bench

Cvičení na Scottově lavičce je dokončeno. Kolena je nutné umístit na podpěry. Vezměte si váhu a proveďte cvičení bez úplného narovnání paží v nejnižším bodě. Je také nutné ohnout se do takové polohy, předloktí nepatrně nedosáhly vertikální polohy.

Mimochodem, zakřivený krk bude vhodnější pro vaše ruce než rovný a umožní vám pumpovat bicepsy tak vysoko, jak je to jen možné.

V tomto cvičení je kladen důraz na rozšiřování paží, snaha o pomalé snižování hmotnosti, pocit, jak vaše svaly fungují.

Vlastně nyní víme, jak zvýšit bicepsy. Je čas dát mu tvar.

Cvičení s činkami

Cvičení kladivo, ohýbání rukou s činkami na nakloněné lavičce, posezení nebo postavení, koncentrované zvedání pomáhá vytvořit biceps reliéf. Kladivo pomáhá dělat bicepsy tučně zvenčí, stejně jako naložit svaly předloktí. Ohýbání rukou s činkami pomůže pumpovat bicepsy zevnitř. Koncentrované výtahy komplexně zpracovávají svaly.

Kladiva

Technika kladiv:

 1. Posaďte se na lavičku, vezměte si do rukou činku.
 2. Rozložte ruce, jako byste drželi kladiva namísto činek (supi činky jsou kolmo k podlaze).
 3. Lokty přitlačené k tělu, jejich poloha je pevná.
 4. Ohněte ramena v loktích, zvedněte závaží na úroveň ramen, držte váhu v této poloze po dobu 1-1,5 sekundy, spusťte ji dozadu.
 5. Pokud si své ruce neusadíte, vaše bicepsy budou lépe pumpovat.

Je třeba provést přiblížení 3-4 krát 10krát. As, aby se biceps načítání optimální? Nejprve ohněte paže vzpěračskou činkou a pak jděte na kladivo.

Koncentrované výtahy

Koncentrované zvedání bicepsu vám umožňuje dát bicepsu maximální vyboulení. Toho je dosaženo minimalizací a natažením svalů.
Existují 2 možnosti cvičení: s loktem na vnitřní straně stehna a jak doporučuje Arnie.

Výtahy s loketní oporou ve stehně se provádějí takto:

 1. Posaďte se na lavičku, nohy od sebe.
 2. Vezměte činku do ruky, nakloňte se dopředu a lehce otočte tělo směrem k paži činkou. Položte loket na stehno.
 3. Koleno by mělo být na vnitřní straně stehna. Snižte činku na podlahu, téměř rovnou ruku.
 4. Ohněte paži, držte činku v horním bodě po dobu 1-2 sekund. Pomalu snižujte hmotnost.
 5. Ohýbání paží v tomto cvičení je doprovázeno otáčením ruky (supination). Můžete to udělat bez něj. Někteří trenéři věří, že takový zákrut je škodlivý pro šlachy. Ale je to supinace, která vám umožní pracovat bicepsy co nejpřesněji. Proto buďte opatrní a sledujte své pocity.

Toto cvičení se provádí ve 3 přístupech pro 12 opakování. To se provádí po prvních dvou, výše.

Koncentrované zvedání bicepsu z Arnoldu se provádí, když stojí v ohnuté poloze:

 1. Předkloníte se tak, že ruka s činkou visí kolmo k podlaze. Ohnutí pažev této poloze. Druhá ruka se může opřít o stehna o stabilitu.
 2. Zvláštností tohoto cvičení je, že loket pracovního ramene nemá otočný bod. Díky tomu může sval změnit svou délku co nejvíce, namáhat a zároveň relaxovat. Nicméně stát v ohnuté poloze není tak pohodlný, jak bychom chtěli.

Ohýbací ramena s činkami

Jak jsme říkali, paže se protahuje s činkami a může se stát, sedět a ležet na nakloněné lavičce. Technika zvedání činek pro postavení bicepsu a posezení zde nebude popsána, je uvedena v odpovídajícím článku.

Zvláštní pozornost je věnována poslední verzi cvičení:

 1. Je nutné nastavit úhel sklonu lavice 45 stupňů.
 2. Vezměte činky do rukou, položte je na obě strany lavice. Ve volném stavu jsou lokty spuštěny a vracejí se za záda. Tato pozice je nejlepší pro maximální svalovou kontrakci.
 3. Pro lepší účinek se cvičení provádí střídavě s každou rukou. Zpočátku se zvedne jedna činka, pak klesá, ale ne do výchozí polohy - téměř se k ní přibližuje (loketní kloub není zcela nespojitý). Tato pozice je nezbytná k vytvoření konstantního napětí ve svalu, takže vaše biceps vytrvalost se zvýší. Pak se zvedne druhá.
 4. Musíte ohnout ruku s činkou tak daleko, jak jen můžete.

Nezačínejte zvedat druhou ruku, dokud první nedosáhne požadované polohy.

SoučasněZvýšení způsobuje nesprávné rozložení napětí, ale šetří čas dobře.

V zájmu optimálního účinku by mělo být toto cvičení provedeno 3-4krát namísto kladiva.

Pojďme tedy shrnout: jak budovat svalové flexory paží a jak zvýšit objem bicepsu.

 1. Ohýbáme paže činkou.
 2. Proveďte cvičební kladivo nebo ohněte paže s činkami.
 3. Dokončujeme trénink bicepsu koncentrovaným výtahem.

Pro bicepsy tedy stačí tři cvičení pro jedno cvičení.

Pokud chcete cvičit více než jednou týdně, můžete vybrat druhý den pro bicepsy. V tento den můžete pracovat s činkami, dělat poslední dvě cvičení. Je lepší pracovat jednou týdně se vzpěračkou pro sílu a sílu. Druhý den si můžete udělat kladivo a v den hlavního tréninku použijte ohnutí paže na šikmém lavičce.

Činky mohou být nahrazeny spodními bloky. Někdy je to výhodnější. Jak zvýšit biceps při cvičení na lanovce: děláme ohnutí paže stojící nebo sedí v přední části simulátoru, drží rukojeť spodního bloku s rukojetí zespodu.

Čerpání širokého bicepsu, neztrácejte po celou dobu školení pro něj. Na bicepse byste neměli trávit mnoho času, protože tento sval není největší na vaší paži. Reliéfní reliéf ramene se slabými tricepsy bude vypadat směšně, takže všechny svaly otočíte a preferujete největší.

Bylo napsáno mnoho publikací o tom, jak správně vyčerpat bicepsy a další svaly.ale celá zkušenost se nakonec zredukuje na jednoduché a pochopitelné závěry. Je nutné vytvořit zátěž dobrých svalů, dát jim odpočinek a nezapomeňte na dobrou výživu.

Nezapomeňte se před prací se železem zahřát - nečinnosti, začněte s malými váhami.