Jak stáhnout biceps na baru

Jsou situace, kdy je těžké sehnat činku a činku, a je nepohodlné chodit do posilovny. Ale chci se vyvíjet a pracovat na svém těle. Na záchranu přijde vodorovná tyč - kus veřejně dostupný. Většina mužů má zájem o školení flexorů. A proto se podívejme, jak pumpovat bicepsy na bar a je to možné.

Trochu o vodorovném pruhu a bicepsu

Je tedy obecně možné pumpovat svaly paží na vodorovnou tyč?

Odpověď na tuto otázku je nejednoznačná. Faktem je, že vodorovný pruh vám nepomůže získat velké svalové objemy. Ale to bude vaše tělo silné a prominentní. To znamená, že nebudete růst v objemech, ale určitě budete vypadat více čerpané, svalnaté a atletické.

Pokud ukážete mnoho vytrvalosti, můžete být schopni zvýšit tloušťku paže o pár cm, ale bez těžkých základních cvičení nezískáte velkou váhu.

Totéž platí pro bicepsy. Hlavním problémem čerpání rukou na vodorovné liště a rovnoběžných tyčkách je omezit zatížení vaší váhy. Podívejte se na sportovce, kteří se účastní cvičení na ulici. Nejsou houpající se. Jsou suché a ražené.

A tato forma pro mnoho není způsobena povoláním nebo výživou, je to určitý druh organismu. Zpočátku, těžký člověk nebude stoupat na vodorovné hrazdě dohnat a dělat různá akrobatická čísla,jen proto, že pro něj, s jeho váhou je to velmi těžké. V tréninku jsou obvykle ti kluci, kteří jsou zpočátku koordinováni pod vodorovným pruhem.

Vodorovná tyč a rovnoběžné tyče budou vyhovovat těm, kteří si chtějí udržet své tělo ve tvaru, mají silné a silné ruce. Kdo chce hodně - v tělocvičně. Vezměte si činku a jděte!

Vzhledem k tomu, že náš článek je věnován konkrétně horizontálnímu baru a práci, která je k dispozici, podívejme se na toto téma podrobně. Budeme hovořit o tom, jak houpat bicepsy na hrazdě, ale pod slovem „pumpovat“ budeme mít na paměti: posílit, posílit, pomoci a nastínit. Bonus dostane několik cm v objemu.

Biceps svalové cvičení

Nemůžete-li se dočkat, až budete schopni rychle pumpovat bicepsy na hrazdě - pochopte, že ve sportu se rychle stávají jen zranění. Na týden nemají svaly čas posilovat. Naše podnikání je dlouhé a vyžaduje trpělivost - systematicky táhnout.

Pro všechny typy zpřísnění se v průběhu procesu kromě ramen použijí zádové svaly. Se širokým uchopením vezmou hlavní zátěž. Jakékoliv cvičení na baru a ovlivňuje biceps a ramenní svaly, a zpět.

Nejvhodnějším způsobem práce pro bicepsy je pull-up s úzkým zpětným uchopením. Chcete-li zjistit celý objem bicepsu svalu, musíte také vytáhnout s paralelním uchopením, když dlaně směřují k sobě. V pouličních podmínkách je to možné pouze na vodorovných žebřících. Máte-li takové věci ve dvoře, nezapomeňte kombinovat pull-up s úzkým gripem s tímto pohledem.

Správné bicepsy pull-up

Aby bylo možné méně ovlivnit záda a více bicepsu, musíte se určitým způsobem zvednout.

Abychom pochopili, jak správně zvednout a jak budovat svaly paží, analyzujme dynamiku procesu ve fázích: co a kdy to funguje, je načten.

  1. Když začnete pohyb, jsou to bicepsy, které pomáhají ohýbat paži v lokti. Svazek tricepsu drží ruku od ostrého ohybu, táhne se, ale neotevře (toto zatížení se to netýká).
  2. Před dosažením pravého úhlu v lokti, zejména práce bicepsu, pak, když se lokty začnou přibližovat k tělu, je zapojen sval latissimus, který přivádí ruce k tělu. Biceps celou tu dobu je v napětí, aby se zabránilo paže rovnání.
  3. Když se bradou dotknete břevna, je to zásluha čistě svalů zad a hřbetu deltového svazku, který se podílí jen velmi málo.

Na základě výše uvedeného je vhodné vytáhnout bicepsy do rohu o 90 stupňů v lokti nebo o něco více. Nedává smysl dostat se na břevno. Když se pohybujete dolů, neotahujte si paže, držte krátkou amplitudu.

Pokud vytáhnete nahoru až k příčníku, nahoře, když jsou lokty již připojeny k tělu, bicepsy se uvolní. Budete to cítit, když budete pozorně sledovat pocity ve vašich rukou při vytahování.

Vodorovná tyč by měla být provedena tak, aby kartáče byly ve vzdálenosti 10–15 cm od sebe, dlaněnasazení.

Zaměřte se na cvičení, nemusíte se rozptylovat a přemýšlet o něčem jiném.

Jak nedávno řekl Arnie, s odkazem na nováčky v tělocvičně: „Hlavní chybou nově příchozích je, že chodí provádět pohyby automaticky.“ Musíte cítit svaly. Pak bude trénink více vědomý!

Pro větší efekt je třeba cvičit pomalu, zdržet se 1 sekundu v nejvyšším bodě. A připomínáme, že horní bod není nad vodorovným pruhem, ale níže. Toto je úhel 90 ° nebo mírně více v loktech. Nenechte své bicepsy relaxovat!

Pokud si přejete, můžete do cvičení zahrnout pull-upy s přímým stiskem. Ale v tomto případě bicepsy nefungují tak aktivně, zátěž jde do jiných svalů.

Harmonogram kombinovaného cvičení a výcviku

Plnou analýzou tématu, jak pumpovat bicepsy na vodorovný pruh, byste měli nejen zmínit cvičení, ale také vyprávět o samotném systému školení.

  • Aby vaše bicepsy vypadaly, je třeba cvičit alespoň každý druhý den.
  • Pro komplexní studii bicepsu můžete střídavě střídavě střílet s paralelním protahováním: dva tréninky s jedním úchopem, dva s druhým.
  • Nebo týden na práci pouze s jedním úchopem. Druhý je jiný. Individuální schéma bude vyhovovat každému člověku, koneckonců nejsme navzájem klony.
  • Zvyšte zatížení pouze v případě, že jste pro přístup provedli 15 opakování. Dokončeny 3 přístupy. Nejlepší je použít extra váhu - brašnu nebobatoh a palačinky z činek v něm. Ano, dokonce i cihly nebo láhve na vodu.
  • Není třeba neustále zvyšovat počet opakování. To nevede ke svalovému růstu, ale ke zvýšení odolnosti.

Pokud jste se ještě nezaregistrovali do posilovny, měli byste se zabývat dalšími otázkami souvisejícími s čerpáním rukou na hrazdě a dalšími improvizovanými „simulátory“. V tomto tématu hovoříme jen o bicepse. Na tom, jak pumpovat tricepsy na baru a mluvit bezvýznamně - zde budete potřebovat bary. Mimochodem, nafouknuté tricepsy tvoří objem rukou ještě více než sval bicepsu.