Jeden hýždě nohou a hamstringy

V simulátoru se provádí lisování jednou nohou. Je navržen tak, aby pracoval na zadní straně stehna a hýždě. Můžete měnit nastavení nohy na platformě, a tím zdůraznit zatížení jedné nebo druhé skupiny svalů. V jednom cvičení tak budete schopni komplexně zpracovat svaly hýždí a nohou.

Charakteristiky cvičení

Lis na platformě je ideální pro trénink zadní části stehna, čtyřhlavých svalů (tj. Čtyřhlavých svalů) a maxima gluteus. Výhodou tohoto pohybu je, že není kontraindikován pro problémy s pasem. Simulátor pro nožní lis umožňuje zcela odstranit náklad z pasu, přesměrovat ho do oblasti hýždí a ve skutečnosti nohy.

Cvičení nepatří do nejjednodušší kategorie a vyžaduje určité dovednosti a sportovní trénink. Začátečníci jsou vyzváni, aby si to osvojili s minimálním zatížením a malým počtem opakování. Ženy mají dostatečnou hmotnost 15–20 kg, muži potřebují větší zátěž - 25–35 kg. Měly by existovat 3 přístupy z 10–12 opakování. Nicméně, pokud s takovou zátěží nemůžete provést požadovaný počet opakování - vezměte váhu méně.

Po zvládnutí techniky cvičení můžete postupně zvyšovat zatížení o 5 kg. Počet opakování lze také zvýšit na 15.

Kromě podrobné studie svalů, stisknutím jedné nohy vám umožní zlepšit výkon vmnoho sportovních disciplín. Výbušná síla kolenních extenzorů je důležitá nejen u silových sportů, ale i ve všech typech běhu, sportu a lyžování.

Popis technologie

Bezpečnost je klíčem k práci s váhami. Z tohoto důvodu vždy praktikujte s pojištěním. Pokud jste začátečník, neodmítněte pomoc trenéra nebo školícího partnera. Nechte je v blízkosti a v případě potřeby vám pomohou. Měli byste také věnovat pozornost zařízení. Potřebujete pohodlné oblečení a pohodlnou obuv s protiskluzovou podrážkou.

Pro provedení jednoho kroku stiskněte v simulátoru správnou pozici. Chcete-li to provést, upravte jej v souladu s vaší výškou a stavbou, nastavte požadovanou zátěž. Odmítněte záda o 45 stupňů a zaujměte pozici. Ujistěte se, že jsou záda a hýždě pevně přiléhající k sedlu. Položte jednu nohu na plošinu a druhou položte na podlahu. Nyní můžete pokračovat v cvičení.

  1. Lehce zvedněte plošinu nohou a sejměte podpěry.
  2. Ohněte pracovní nohu na kolenou, čímž se plošina co nejvíce sníží dolů. Ujistěte se, že koleno jde na hrudník, ne na stranu.
  3. Když se ocitnete v nejnižším bodě amplitudy, vydechněte a proveďte tisk jednou silnou silou. Neohýbejte nohy až do konce. Zvýšíte tak tlak na kolena a může způsobit zranění. Zatlačte plošinu celou nohou, s důrazem na paty, což vám také pomůže zajistit kolena.
  4. Všechnoopakování jedné stopy. Po tom, změňte nohy, po stanovení hmotnosti na simulátoru.

Doporučení

Pokud zvládnete základní techniku ​​laviček, dovedete cvičení k dokonalosti pomocí následujících tipů:

  1. Zatížení čtyřhlavého svalu se zvýší, pokud položíte nohu doprostřed plošiny nebo poněkud níže.
  2. Pokud chcete posunout důraz na svaly hýždí, položte nohu na vrchol plošiny.
  3. Na konci tréninku hýždí a stehen je nejlepší udělat lis na nohy. Bude tedy efektivnější, protože svaly jsou maximálně zahřívány, a proto lépe reagují na zátěž.
  4. Snažte se pracovat na selhání, tj. Na ztrátě svalové kontroly.

Jedna noha umožňuje maximálně zpevnit svaly hýždí a stehen. Pohybující se nohou na platformě, můžete změnit důraz na zatížení, dosažení komplexní studie všech svalových skupin. První výsledky budou patrné po 1,5 měsíci od zahájení tréninku. Zlepší se reliéf nohou a zvýší se indikátory výkonu .

Spolu s tiskem můžete dělat dřepy, výpady a další cvičení pro nohy a hýždě. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, systematizujte jídlo, zajistěte si odpočinek po každém sezení a dobrý noční spánek.