Provádění zákrutů v simulátoru - vybavení a funkce

Kroucení v simulátoru je cvičení pro cílené studium břišních svalů. Jeho výhodou oproti zkroucení na podlaze nebo na římské židli je snížení zatížení bederní páteře. Použití simulátoru navíc zvyšuje intenzitu tréninku a umožňuje postupně zvyšovat zátěž, což zvyšuje hmotnost.

Svalová práce

Stejně jako všechny ostatní zvraty je toto cvičení zaměřeno na detailní studium břišních svalů. Hlavní zátěž předpokládá rectus abdominis, částečně šikmá práce. Zahrnuty jsou také iliopsoasusové svaly (ohýbají kyčle, táhnou jej směrem k bederní páteři). Všechny ostatní svaly těla hrají roli stabilizátorů.

Správná technika vám umožní soustředit veškeré napětí v břišních svalech, což nakonec učiní cvičení co nejúčinnějším a poskytne impozantní výsledek.

Toto cvičení je relativně bezpečné pro klouby a páteř. Z tohoto důvodu mohou vykonávat cvičení téměř všichni lidé bez omezení. Jedinou výjimkou je čerstvé poranění páteře.

Technika výkonnosti

Nejprve připravte simulátor nastavením výšky a nastavením požadované hmotnosti. V závislosti na vlastnostech simulátoru, budete muset přizpůsobit techniku ​​cvičení trochu. Simulátory jsou dodávány s válečky nebopopruhy, ale obecný princip provádění pohybů je stejný.

Pokud jste právě zahájili školení, omezte se na průměrnou zátěž, v případě potřeby lze zátěž vždy zvýšit.

Nastavte sedadlo tak, abyste mohli pohodlně odpočívat nohy a zadní část ramen na polštářích simulátoru. Tam jsou také návrhy, kde si odpočinek hrudníku proti válce. Je důležité, abyste mohli snadno ovládat polohu svého těla. Když je simulátor připraven, můžete začít cvičení:

  1. Posaďte se do simulátoru. Ruce sevřou za ruce, položí ramena na polštáře. Pokud máte simulátor s válečkem v přední části hrudníku, je lepší raději posunout ruce zpět, než dosáhnout dopředu a snížit zatížení lisu.
  2. Ve výchozí poloze trochu otočte. Je nutné, aby dlaždice simulátoru mírně stoupaly.
  3. Když vydechujete, otočte. Chvilku se zdržujte v krajní poloze, dosáhnete maximální svalové kontrakce. Pokuste se přesně zkroutit tělo, to znamená přitáhnout hlavu k pánvi, a ne jen se naklonit dopředu.
  4. Při vdechování se pomalu vraťte do výchozí polohy bez uvolnění svalů. Snažte se udržet tlak těsný po celou dobu cvičení. Pokud jste unaveni, neponáhlejte se přestat. Několikrát se nadechněte a pokračujte v jízdě.

Doporučení

Pro zlepšení výkonnosti vašich tříd použijte následující pokyny:

  • Před zahájením cvičení v horní části amplitudy mírněohněte si záda a pár vteřin sedněte. To bude dále natahovat svaly.
  • Vaším cílem není ohýbat se, a to zkroucení. Lis je účinněji zpracováván během zkroucení a je téměř neovlivněn ohyby.
  • Neotáčejte hlavou. Prudké zatáčení hlavy při práci s břemenem může vést k traumatu krční páteře.
  • Vyberte hmotnost, která vám umožní provádět alespoň 10–15 opakování.
  • Snažte se zůstat na dně na jednom účtu, co nejvíce omezit tlak.
  • Pokud si nepřejete získat svalovou hmotu více než zhubnout, přidejte kardio do svého rozvrhu a ujistěte se, že se budete držet diety. Pouze v tomto případě dostanete pomocný orgán.

https://www.youtube.com/watch?v=V56a27yeDoU

Dodržujte všechna doporučení a kombinujte zvraty na simulátoru s dalšími cvičeními zaměřenými na vypracování břišních svalů. Zejména důraz na spodní část konečníku svalu pomůže při zvedání nohou v nohách. Komplexní studium svalů bude vaše tělo krásné a harmonické. Takže můžete vidět požadované výsledky v nejkratším možném čase.