Snížení nohou, zatímco sedí v simulátoru - vnitřní stehna

Snížení nohou, zatímco sedí v simulátoru je populární cvičení pro dolní část těla. Často je zařazen do komplexního vzdělávacího programu pro dolní část těla, spolu se základními cvičeními. Tyto informace vám umožní izolovat svaly vnitřního povrchu stehna.

svalová práce

Jaké svaly dostávají zátěž během nohou na simulátoru? První cvičení zahrnuje svaly vnitřního stehna, jak je uvedeno výše. Konkrétněji se jedná o tenké a aduktivní svaly. V práci je navíc zahrnut tisk, extenzorové svaly páteře a bedra.

Zapojené svaly: 1 - hřeben; 2,3,4 - krátké, dlouhé, velké vedoucí svaly.

Snížení nohou při sezení v simulátoru se nevztahuje na základní pohyby. Z tohoto důvodu je třeba ji kombinovat s dalšími cvičeními pro rozvoj svalů boků a hýždí. To umožní dosáhnout harmonické a krásné postavy.

Můžete ji také střídat s takovým cvičením jako sezení. Tento přístup bude vaše třídy efektivnější.

Popis cvičení

\ t

Jak provádět nohu? Chcete-li začít, vezměte si správnou výchozí pozici. K tomu nastavte na simulátoru požadovanou hmotnost. Doporučené zkušební zatížení pro ženy je 10–15 kg. Pro muže - 20-25 kg. Najít správnou hmotnost není těžké. Nastavte průměrné zatížení aPokuste se udělat jednu věc. Pokud můžete udělat 10 opakování a zároveň cítit jasnou únavu svalů, zvolené zatížení vám vyhovuje.

Cvičení.

Před prováděním cvičení se ujistěte, že vaše tělesná hmotnost padá na ischiální kosti. Rozložte si hrudník, umístěte nohy za speciální měkké zarážky a rozložte je co nejširší. S rukama uchopte rukojeti. Nyní můžete přistoupit k hlavní části cvičení.

  1. Při inhalaci utáhněte abs a posuňte nohy dohromady. Krátce držte v poloze maximálního napětí.
  2. Pomalu se vraťte do výchozí pozice a vydechujte.

Cvičení je vhodné pro jakoukoliv úroveň fitness. Zaměřte se na své pocity a proveďte 10 až 15 opakování. Relaxujte 30 sekund. V této době je žádoucí trochu vstávat a natahovat nohy. Opakujte míchání dalších 1-2 přístupů.

Užitečné tipy

Aby vaše cvičení poskytlo co nejlepší výsledky, přečtěte si následující doporučení.

  • Než začnete cvičit, hněte kyčelní klouby a vytáhněte vazové vazy. To umožní, aby svaly lépe vnímaly zátěž, stejně jako zvyšovaly amplitudu pohybů.
  • Někteří trenéři doporučují změnit polohu zad během vyrovnání nohou, neboť to umožňuje rozvoj různých svalových sekcí. Proveďte první polovinu opakování nakloněním záda, pak se nakloňte dopředu rovným tělem.
  • Pozici můžete také změnitponožky. Nasměrujte je dovnitř nebo ven a můžete přesunout náklad směrem dopředu nebo dozadu na stehně.
  • Ujistěte se, že zadní strana zůstává rovná. V posledních opakováních se nestrčte zpět! Pokud nemáte žádnou sílu vlevo, omezte cvičení nebo si pomozte překonat odpor rukama.
  • Pracujte pomalu a vyhněte se náhlým pohybům. Snažte se nepoužívat sílu setrvačnosti.
  • Hitch hraje důležitou úlohu. Vaše svaly budou dostatečně pružné pouze tehdy, pokud si nepropásnete úsek. Kromě zvýšení efektivity cvičení, strečink přispívá k odstranění kyseliny mléčné ze svalů, čímž odstraňuje bolestivé pocity, které se obvykle vyskytují následující den po tréninku.
Předběžné protažení a zahřátí kyčelních kloubů zvýší amplitudu pohybu.

Nezapomeňte, že stejně jako ostatní silová cvičení, sezení a natahování nohou při sezení nevede ke snížení hmotnosti. Jejich cílem je posílit svaly. Pokud chcete snížit objem vašich kyčlí, doplňte své kardio cvičení o cvičení. Nejlepší je eliptický a rotoped. Cvičení 3-4 krát týdně, výběr programů s mírně vysokou intenzitou. V ideálním případě byste měli provést aerobní cvičení ihned po silovém tréninku.

Redukce a ředění nohou prováděných v simulátoru jsou tedy doplňujícími cvičeními, která vám umožní vypracovat svaly boků. Jejichpravidelný výkon bude postava krásná a nohy silné.