Golden Fish Cvičení - spinální zdraví Katsudzo Nishi

Zlatá ryba je známým cvičením pro hojení páteře a celého těla. To bylo vyvinuto japonským Katsudzo Nishi, kdo zahrnoval to do jeho seznamu povinných procedur udržovat a obnovit vynikající fyzickou kondici.

O cvičení

Toto cvičení je dnes více relevantní než kdy jindy. Mnoho lidí trpí chorobami páteře, včetně velkého procenta dětí na základních školách. Hlavním důvodem je sedavý způsob života, který vede převážnou většinu moderních lidí. Díky němu se páteř postupně deformuje a ztrácí pružnost. To ovlivňuje nejen fyzický, ale i emocionální stav. Krv do mozku zpomaluje, což vede k špatné náladě, úzkosti, nepochopitelným obavám a podrážděnosti.

Sedavý způsob života je mimořádně nebezpečný. Postupem času dojde ke změnám ve struktuře páteře a zhorší se celková pohoda. Ale nezoufejte! Situace je opravitelná v jakékoli fázi. Je samozřejmě nejlepší začít tuto otázku řešit co nejdříve. Nepodceňujte věci jako špatné držení těla a skolióza. Zdá se, že jsou jen neškodnými společníky moderního životního stylu. Ve skutečnosti jsou často viníky jiných, mnohem nebezpečnějších onemocnění.

Schopný Golden Fishdramaticky zlepšit stav páteře v nejkratším možném čase. Pokud ho použijete ve spojení s jinými pravidly zdraví Niche, výsledky budou ještě působivější. Společně se spaním na pevném lůžku a tvrdým polštářem se ryby aktivně vrátí do správné polohy.

Ryby se také dobře hodí k jógě a jiným východním praktikám. Někteří atleti rádi používají toto cvičení jako rozcvičku před cvičením v posilovně. V tomto případě se sníží riziko úrazu při tréninku, což je zvláště důležité při práci s váhami. Je žádoucí zahrnout ryby do tréninku svalů zad, aby tělo dostalo maximální zatížení.

Frekvence cvičení: dvakrát denně - ráno a večer.

To vám umožní vyrovnat stavce, stejně jako obnovit rovnováhu a rovnováhu v celém těle. Buňky se začnou živit lépe kyslíkem a rychleji se uvolní a nervový systém najde klid.

Výsledky

Jak fungují zlaté rybky? Cvičení nejprve vrátí obratle na správná místa. To uvolňuje zúžené krevní cévy a nervová zakončení. Krevní oběh se postupně normalizuje a nadměrné napětí je odstraněno z nervového systému. Začíná dávat tělu užitečné a správné signály.

Cvičení není pro nic, co se nazývá zlatý. Nejenže opravuje mnoho problémů páteře, ale také obnovuje průtok krve. Krev začíná aktivněji cirkulovat, čímž posiluje tělo a vytváří tělosilný.

Mnozí lidé poukazují na to, že během několika dní cvičení pomáhá zlepšit pohyblivost střev. Další orgány trávicího systému se postupně zotavují.

Technika

Pro zahájení startujte do výchozí polohy. Vyberte si plochý a pevný povrch. Ideální podlaha nebo pevná pohovka. Je důležité, aby nic neomezovalo váš pohyb.

Příprava:

  1. Natáhněte ruce za hlavu. Vytáhněte nohy v opačném směru a protáhněte tělo nahoru a dolů.
  2. Natahujte ponožky, snižte paty. Ujistěte se, že ruce, krk, záda, nohy a paty jsou přitlačeny k podlaze.
  3. Začněte natahovat páteř. Natahování se provádí do 7 časů. Natáhněte si pravou patu od sebe a nezapomeňte také na hlavu. Dále opakujte pohyb levé paty.

Nyní je vaše tělo připraveno provést cvičení přímo:

  1. Podložte si dlaně pod krk. Můžete zavřít prsty do zámku. Natáhněte si prsty.
  2. Po ustavení této pozice začněte vibrovat ze strany na stranu a nahoru a dolů celým svým tělem. Představte si pohyby, které zlatá rybka dělá ve vodě. Twist v různých směrech. Nejprve se pohybujte nahoru a dolů a pak doprava a doleva. Bude pro vás výhodnější, pokud lehce odtrhnete zadní část hlavy a nohou od podlahy.

Začátek malý. Pro začátečníky stačí 30 sekund. V budoucnu můžete tuto dobu postupně přivést až na 3 minuty. Pokud je pro vás těžké to udělat samiCvičení, požádejte o pomoc svého přítele nebo člena rodiny. Může vám pomoci začít potřebnou vibraci. Hlavní je nezapomenout na hlavní tajemství úspěchu: ryby musí být prováděny denně dvakrát denně. V opačném případě cvičení nebude mít požadovaný účinek.

Práce Katsudzo Nishi

Jeho prvním autorem byl první tester systému Nishi. Od dětství byl často nemocný a trpěl neustálou únavou. V určitém okamžiku se rozhodl vážně sledovat své zdraví a začal zvládat klasické zdravotní postupy a četná tělesná cvičení. V důsledku dlouhého hledání dospěl k následujícímu závěru: neexistují žádné oddělené nemoci, naše tělo je propojený systém.

Na základě těchto informací vyvinul svůj vlastní systém. Jeho základy jdou do orientální medicíny a filozofie.

Podle Nishi naše zdraví začíná páteří. Zlepšení jeho stavu, můžete rychle léčit tělo a rozloučit se s mnoha chorobami.

Systém pomůže nemocným i naprosto zdravým lidem. V prvním případě budou prvním krokem k uzdravení a ve druhém budou pomáhat prodlužovat život a udržovat vynikající pohodu.

Navzdory skutečnosti, že zlatá rybka získala ohromné ​​rozložení a je nejznámějším cvičením Nishi, je lepší dodržovat všechna jeho doporučení společně. Zaručuje zdraví a radost. Upravením fyzické pohody se můžete těšit ze svého života a být aktivní. Jstezapomenout na úzkost a stres a najít úplný klid.

Cvičení „zlatá rybka“ lze doporučit každému, kdo není lhostejný ke svému zdraví. To může být provedeno v každém věku, a to nemá žádné kontraindikace. Cvičte pravidelně, kombinujte ryby s ostatními základy zdravého životního stylu a cvičení pro páteř, a výsledky nebudou dlouho trvat!