Použití spalovačů tuků - typy, složení, princip působení a bezpečnost

Spalovače tuků - pohled sportovní výživy, která pomáhá zbavit se tělesného tuku v krátkém čase. Použití spalovačů tuků způsobí úbytek hmotnosti, pomůže dosáhnout krásné svalové úlevy a usnadní trénink.

Princip fungování a složení

\ t

Spalovače tuků fungují takto: aktivní složky v kompozici urychlují metabolismus organismu, snižují chuť k jídlu, potlačují vstřebávání tuků a sacharidů v trávicím traktu a odstraňují přebytečnou tekutinu z těla. Hlavní vlastností léčiv na spalování tuků je schopnost spouštět urychlené štěpení mastných molekul. Uvolněná energie dává sílu a rychle se spotřebuje.

Spalovače tuků pomohou těm, kteří se aktivně podílejí na sportu a pracují na snížení tělesného tuku. Činnost drog je zahájena během výcviku a podléhá zvláštní dietě. Použití spalovačů tuků bez dalšího cvičení a nesprávné stravy je bezvýznamné, protože nepřinese viditelné výsledky.

V obchodech se sportovní výživou a ve specializovaných lékárnách existuje mnoho typů spalovačů tuků. Liší se jak složením, tak vlastnostmi akce.

Výběr účinného spalovače tuku není snadný a časově náročný.úkol, který vyžaduje důkladný přístup. Mělo by být zřejmé, že použití určitých typů spalovačů tuků může být potenciálním rizikem pro zdraví a pohodu.

První prioritou je vyřešit složky, které se obvykle nacházejí ve sportovní výživě. Následuje seznam bezpečných komponent moderních hořáků:

 • kofein;
 • guarana;
 • extrakt ze zeleného čaje;
 • extrakt zelené kávy;
 • ketony malin;
 • bobule goji;
 • Omega-3 mastné kyseliny;
 • l-karnitin;
 • chitosan;
 • pikolinát chromu;
 • synefrin;
 • naringin;
 • Tyramin.

Používají se v různých kombinacích, tyto látky ovlivňují tělo sportovce různými způsoby. Vzhledem k jejich přirozenému původu jsou bezpečné a schválené pro použití před soutěžími.

Populární druhy

\ t

Obvykle se upřednostňují multifunkční doplňky, které mohou nejen spalovat přebytečný tuk, ale také ovlivňovat svalovou úlevu:

 1. Thermogenics působí tak, že zvyšuje potřebu energie pro tělo a současně způsobuje nárůst síly a zvýšení fyzické aktivity. Jsou schopny spouštět rychlý rozklad tuku, který má příjemný "vedlejší účinek" ve formě snížené chuti k jídlu.
 2. Lipotropika jsou schopna zvýšit metabolické procesy, které vedou k rozpadu tuků. Většina léků v této kategorii je bohužel neúčinná.
 3. Samostatná skupinatvoří blokátory sacharidů a tuků. Inhibují vstřebávání živin přímo v trávicím traktu.
 4. Přípravky snižující chuť k jídlu významně snižují chuť k jídlu po škodlivých potravinách. Obvykle se jedná o termogenní látky.
 5. Blokátory kortizolu snižují hladinu některých hormonů, které ničí svalovou tkáň.
 6. Stimulanty štítné žlázy jsou poměrně populární, ale neúčinné.
 7. Omega-3 mastné kyseliny mají pozitivní vliv na tělo a snižují tukové rezervy díky normalizaci metabolismu.
 8. Diuretika mohou rychle odstranit tekutinu z těla, ale nemají žádný vliv na tukovou tkáň.
 9. Zvláštní kategorie zahrnuje farmakologické léky na hubnutí, které často způsobují skutečné poškození zdraví.

Vlastnosti popsaných léčiv jsou velmi rozdílné. Mají různé vedlejší účinky a vlastnosti aplikace. Je těžké si vybrat ideální variantu, ale závisí na ní jak fyzická forma, tak i pohodu.

Kombinace spalovačů tuků

Někteří sportovci se nemohou zastavit u jednoho doplňku a používat jejich kombinaci. To vede ke zvýšenému účinku a urychlení dosažení požadovaného výsledku.

Následující kombinace opakovaně prokázala svou účinnost a bezpečnost: termogenní látky, blokátory tuků a sacharidů, blokátory kortizolu a L-karnitin. I když se tato kombinace jeví jako velmi přetížená, tělo je dokonale vnímáno. Jeho implementace navíc vyžaduje pouze 3-4 léky.

Pokud se rozhodnete kombinovat několik hořáků, pečlivě vyberte jednotlivé léky. Všechny musí být odlišeny vysoce kvalitními složkami a dostupností. Poslední faktor je velmi důležitý, protože vynechání jednoho léku způsobí, že celý systém selže. Předtím se poraďte s lékařem a školitelem.

Bezpečnost a kompatibilita

Většina moderních termogenů kombinuje funkce několika léků najednou. To je dobrá volba, protože kompatibilita všech složek byla studována a testována.

Během jedné ze studií bylo tedy zjištěno, že kombinace L-karnitinu a termogenních látek činí příjem účinnějším a bezpečnějším. To je způsobeno tím, že L-karnitin chrání srdce a pomáhá kontrolovat hladiny hormonů.

Omega-3 mastné kyseliny jsou také populárním doplňkem na bázi silných komplexů spalování tuků. To je způsobeno jejich přirozenou schopností chránit kardiovaskulární systém.

Nezávislá kombinace několika typů spalovačů tuků se doporučuje pouze profesionálním sportovcům, kteří mají dobré znalosti o vlastnostech těchto léků. Správná kombinace pomůže zvýšit efektivitu vašeho tréninku, snížit pravděpodobnost nežádoucích účinků a také předcházet rozpadu svalů.

Kombinace spalovačů tuků patřících do stejné kategorie je přísně zakázáno. To bude velmi škodlivé pro tělo a nebude schopen dostatečně posílit vlastnosti jedince.lék.

Užitečná doporučení

\ t

Použití spalovačů tuku vyžaduje přísnou dietu. Vytvoření krásného reliéfního těla je nemožné, pokud je v těle nedostatek živin. Z tohoto důvodu stojí za to uvažovat o užívání komplexů vitaminů a minerálů. Nedostatek potřebných látek povede k tomu, že použité léky budou neúčinné a stav kůže a vlasů se dramaticky zhorší.

Je možné zvýšit účinnost spalovačů tuků s proteiny a aminokyselinami. Jsou to stavební kameny pro svaly. Proto vám pomohou zhubnout v důsledku ztráty tukové tkáně, a nikoli v důsledku snížení svalového objemu.

Spalovače tuků - léky, které pomáhají rychle snížit tělesnou hmotnost a dosáhnout krásné úlevy. Abyste se vyhnuli možným nepříznivým účinkům, měli byste v průběhu léčby spalování tuků pečlivě zvážit dietní a cvičební režim.